Deň rodiny

Deň rodiny - Otec nablízku

Deň rodiny je kampaňou a verejnou oslavou rodiny založenej manželstvom muža a ženy s cieľom dostať rodinu do centra pozornosti celej spoločnosti.

Téma kampane sa v tomto roku zameria na krásu, hodnotu a dôležitosť otcovstva. Deň rodiny 2021 má preto slogan „Otec nablízku“.

Chceme dať vedieť otcom a mužom, že ich úloha je nezastupiteľná. Chceme, čo najväčšiemu okruhu ľudí na Slovensku povedať, že je veľmi dôležité, aby bol otec nablízku.

Nato, aby kampaň zasiahla veľké množstvo ľudí, potrebujeme Vašu finančnú pomoc. Prosíme Vás, podporte kampaň Dňa rodiny Otec nablízku podľa Vašich možností darom 10, 20 alebo viac Euro.

Ďakujeme!

Jednorázovo
Mesačne
10€
20€
30€
50€
10€
15€
20€
30€

Potvrdením údajov súhlasíte s pravidlami používania DARUJME.sk. V ďalšom kroku Vás presmerujeme na stránku, kde bezpečne vyplníte Vaše platobné údaje a zašleme Vám aj informačný mail o dare. Ďakujeme!

Darca zároveň berie na vedomie, že poskytuje finančný dar bez protihodnoty a teda na platobnú operáciu sa nevzťahujú možnosti reklamácie platby ako pri nákupe služieb a tovarov.